Новини
Підготуй свій КІА до холодів з спец. пропозицією на сервіс

Підготуй свій КІА до холодів з спец. пропозицією на сервіс

2020-11-04

• В нашому автосервісному центрі до 13 грудня діють спеціальні ціни в рамках акції «Осінній сервіс»
• В період акції власники автомобілів КІА, можуть отримати дисконт до 20% на послуги та запасні частини
• Стати учасником програми лояльності Drive2U можна при першому зверненні до нашого сервісу

З наближенням холодів, пропонуємо власникам КІА підготувати автомобіль до зимового сезону, скориставшись акційною пропозицією. Для того, щоб забезпечити клієнтам доступність популярних послуг, які дозволять на 100% бути впевненим у своєму автомобілі, запускається акція «Осінній сервіс».


Спеціальна сервісна пропозиція, що діє в період з 12 жовтня і по 13 грудня, дозволяє автовласникам бренду КІА, провести обслуговування або необхідний ремонт із значним дисконтом. В рамках сервісної акції, такі першочергові послуги, як шиномонтаж, контроль і регулювання кутів установки коліс, а також комплексна діагностика механічних систем, доступні за ціною від 420 грн. Зрозуміло, що це необхідний мінімум, який бажано доповнити перевіркою цілісності лакофарбового покриття, коректності роботи елементів світлотехніки, стану салону, щіток склоочисників, а також інших систем. Тому, скориставшись акційною пропозицією, клієнт може оптимізувати свої витрати до 20% на послуги та запасні частини, які будуть використані під час ремонтних робіт. Також, крім дійсно вигідних умов на сезонне обслуговування автомобіля, кожен клієнт отримує гарантію на виконані роботи та надані послуги.


Спеціальні умови обслуговування клієнтів в рамках акції «Осінній сервіс» діють для всіх власників карт програми лояльності Drive2U, а також компаній, юридичних осіб, які мають парк автомобілів. Якщо ж Ви не є учасником програми лояльності Drive2U, то для отримання карти, достатньо просто звернутися до нашого автосервісного центру. Заповнивши анкету і отримавши карту Ви починаєте користуватися всіма перевагами вже з першого звернення, а при кожному повторному зверненні зможете накопичувати бонуси і отримувати додатковий дисконт.