Новини
KIA оголошує вигоду* 1000 євро на всі модифікації CEED (SW, PROCEED) та 34 830 грн. на Stonic!

KIA оголошує вигоду* 1000 євро на всі модифікації CEED (SW, PROCEED) та 34 830 грн. на Stonic!

2020-05-08

KIA оголошує вигоду* 1000 євро на всі модифікації CEED (SW, PROCEED) та 34 830 грн. на Stonic!

У період карантину популярний та стильний KIA CEED у всіх модифікаціях кузова та комплектаціях 2019 року стає доступнішим на 1000 Євро. До кінця карантину весь склад KIA CEED 2019 року випуску пропонується за спеціальною ціною, що робить CEED ще більш вигідним придбанням.

 

У період з 09 травня і до закінчення карантину KIA CEED буде доступний за неймовірно привабливими цінами. Так, стартова версія CEED 2019 року випуску в комплектації «Комфорт» з бензиновим двигуном 1,4 і механічною 6-ступінчастою КПП пропонується за ціною від 13 500 Євро **!

 

Найбільш популярний KIA CEED у виконанні «Бізнес» з бензиновим атмосферним двигуном 1,6 і автоматичною КПП, в рамках спеціальної пропозиції коштує від 17 400 Євро **. Дана модифікація відрізняється неймовірно насиченим оснащенням, що включає мультимедійну систему з 7-дюймовим дисплеєм, Android Auto і Apple Car Play, зимовий пакет, клімат-контроль, датчики дощу і світла, а також багато іншого. Модель в аналогічному виконанні, але у практичному кузові універсал, обійдеться потенційному власнику 18 000 Євро **, а для поціновувачів механічної КПП – 17 000** Євро. Стартова версія практичного та сімейного універсала у виконанні «Комфорт» з бензиновим двигуном 1.6 та механічною КПП складатиме 14 600** Євро.

 

А для тих, хто обирає симбіоз спортивного духу, практичності та динаміки, ми пропонуємо обрати KIA PROCEED який все це органічно поєднує у собі революційний кузов Shooting Brake у виконанні «Джи-Ті Лайн» з неймовірним комплектом hi-tech опцій, двигуном 1.4 T-GDI та коробкою 7DCT доступний до закінчення карантину лише за 24 000 Євро**.

 

Також, автомобілістам, які бачать себе виключно за кермом яскравого, емоційного та такого, що привертає увагу, компакт- кросовера, повідомляємо, що KIA Stonic в комплектації «Бізнес» 2019 року випуску з бензиновим двигуном 1.4 та 6-ти ступеневою автоматичною КПП в рамках спеціальної пропозиції до кінця карантину коштує 18 000 USD **, який укомплектований мультимедійною системою з 7-дюймовим дисплеєм, Android Auto і Apple Car Play, зимовим пакетом, клімат-контроль, датчиком світла, легкосплавними колісними дисками та ще чималим набором опцій.

 

З деталями оснащення Kia CEED та Stonic можна ознайомитися за посиланням:

 

CEED

https://kia.radar.lviv.ua/model-catalog-page/newceed/newceed-komplektaciji-ta-cini

 

CEED SW

https://kia.radar.lviv.ua/model-catalog-page/noviy-ceed-sw/komplektaciji-ta-cini

 

PROCEED

https://www.kia.com/ua/showroom/new-proceed/specification.html

 

Stonic

https://kia.radar.lviv.ua/model-catalog-page/stonic/stonic-komplektaciji-ta-cini

 

Гарантія *** на автомобіль становить 5 років або 150 000 км (в залежності від того, що настане раніше).

 

* Під «вигодою» мається на увазі різниця від зниження ціни в порівнянні з цінами, що діяли до 08.05.2020. Сума зниження залежить від моделі та комплектації автомобіля.

 

** Ціни і сума вигоди включаючи ПДВ станом на 09.05.2020 р Розрахунки в гривні за курсом, зазначеним на сайті www.kia.сом/ua в день виписки рахунку-фактури.

 

*** Детальні умови гарантії та обмеження гарантії відображено в супровідній документації до автомобіля.

 

Спеціальна пропозиція діє на обмежений склад автомобілів в період з 09.05.2020 до закінчення карантину. Зовнішній вигляд і оснащення автомобілів в салонах можуть відрізнятися від наведених у рекламі.